Ana Sayfa   -----  Home


ABD baskısı karşısında, IŞİD(DAIŞ) mensuplarına askeri eğitim veren 74 Türk subayı, geri çağrıldı.

AKP çetesi zararın neresinden dönülürse kardır hesabıyla, yani bir taktiğe başvurdu. ÖSO adındaki MİT çeteleri, yardım altında Kürdistan'a sokulacak ve Türk hakimiyeti için gerekli şartlar yaratılacaktır. AKP soytarıları bu planla bir taşla 2 kuş vurma hedefini güdüyorlar!

Hem yıkılan prestijlerini kurtarmak, hemde Kürdistan'da hakimiyetlerini pekiştirmek istiyorlar!

Türk subaylarının IŞİD çetelerinin askeri eğitim biriminde yer aldıkları, Kobani saldırısını 3  ay önce planladıkları ortaya çıktı. AKP DAIŞ işbirliği, Kemalistlerin aldıkları darbeden daha ağırını indirme pozisyonunu yarattı!
 
 
AKP Hükümeti IŞİD'in Suriye kolunu kendisi kurdurttu. Türkiye, Katar ve Suudi Arabistan IŞİD'in finasman, askeri ve lojistiğini üstlendi.AKP kasalarına milyarlar girdi. Kara parayla seçim kampanyaları finanse edildi, bir sürü Kürt AKP saflarına satın alındı!
 
IŞİD'in askeri eğitimlerini AKP'nin kontrgerilla örgütü olarak bilinen ve merkezi  Beylikdüzü'nde bulunan SADAT yapıyor. 
 
Emekli general Adnan Tandırıverdi'nin başkanlığını yaptığı SADAT'ın mensupları, Kuzey Kürdistan'da daha önce görev yapmış Türk subaylarından oluşuyor. 
 
SADAT'ın kurucularından eski subay Mustafa Bozgeyik de Halep'te bir çatışmada öldürülmüştü.
 
IŞİD-TÜRKİYE İLİŞKİSİNDE SUÇ ÜSTÜ
IŞİD ELEMANLARI TÜRKİYE ÜZERİNDEN ROJAVA'YA GEÇİYOR
Dünyanın çeşitli ülkelerinden IŞİD'e katılan çeteciler de, Türkiye üzerinden Suriye'ye ve Rojava'ya gönderiliyor.
 
Bu oranizasyonu da MİT üstlenmiş durumda. MİT korumasında Hatay, Adana, Ceylanpınar, Kilis gibi merkezlere toplanan çeteciler sınırdan savaş bölgelerine yollanıyor. 
 
AKP hükümeti IŞİD'e İHH aracılığıyla TIR'larla silah yolladı. Bu sevkiyat MİT'in denetiminde gerçekleşti.
 
Bir süre önce kamuoyuna yansıyan bir ses kaydında,  MİT Müsteşarı Hakan Fidan, çetelere nasıl silah ve mühimmat akışını sağladığı şu sözlerle itiraf ediyordu. Fidan,
 
 "Biz oraya iki bine yakın TIR malzeme gönderdik" demişti. 
 
Aynı ses kayıdında Genelkurmay 2. Başkanı Yaşar Güler, 8 000 militanı silahlandırmak ile silah ve mühimmatın çetelere ulaştırılmasının sağlanması gerektiğini ifade ediyor.
 
TIR'ların, Suriye'ye insani yardım değil, silah taşıdığı uluslararası belgelere de girdi. 
 
Birleşmiş Milletler kayıtlarına göre 2013 Haziran ayında Türkiye'den Suriye'ye 9303 kodlu silah cinsinden 3.6 ton, Temmuz ayında 4,4 ton, Eylül ayında ise Suriye'ye 29 ton silah yollanmış.

Tüm kürtler ayağa kalkmalı kobaniyi sahiplenmeli ortadoğunun Son Türk çetesi olan AKP JITEMİ'ne gereken cevabı vermelidir!

Tema

KÜRDİSTAN DEVLETİNİN KURULUŞU TEK AMAÇTIR.

Nasil Türkler'in Türkiye'si, Gürcüler'in Gürcistan'i, Ermeniler'in Ermenistan'ı varsa Kürtler'in de Kürdistan'i olmalidir.

BU, BÜTÜN MİLLETLERİN EN DOĞAL HAKKIDIR. 

Eğer tüm Kürdlerin ortak bir bağımsızlık hareketi gelişirse ki, bu şimdi mümkündür,  ABD ve AB devletleri uzun süredir sürdürdükleri Arap - Türk yanlısı politikalarını değiştirmek durumunda kalacaklardır ve böylece ilk Kürdistan devletinin ortaya çıkması sağlanacaktır.
  
Makaleye giriş >>>

Home